Profil trenera

Dawid Radzik

Instruktor

“Nieważne, jak mocno uderzasz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu”

„Mam na imię Dawid, ze sportem jestem związany od niedawna, jednak bardzo intensywnie.
Interesuje mnie wszelaka forma aktywności fizycznej, poczynając od jazdy na rowerze, kończąc na pływaniu. Jestem na początku kariery trenerskiej, dopiero zyskuje doświadczenia w tej branży i mam zamiar szkolić się jak najwięcej w tym zakresie. Mimo młodego wieku wiem ze jest to ścieżka, która chcę podążać, ponieważ sport to moja pasja oraz coś co sprawia mi przyjemność.
Zaczynałem od zajęć rowerowych, dzisiaj specjalizuje się w treningach funkcjonalnych i siłowych. Na moje zajęcia zapraszam wszystkich zainteresowanych, tych młodych ambitnych, którzy chcą mieć porządny wycisk, ale również zapraszam osoby starsze, czy osoby początkujące, ponieważ na sali dla mnie najistotniejsza rzeczą jest bezpieczeństwo moich podopiecznych, duże znaczenie przywiązuje do osób nowych i to na nich skupiam dużą część mojej uwagi.
Na moich zajęciach znajdziecie na pewno mnóstwo energii i uśmiechu, bo dobra atmosfera to podstawa. Oczywiście nie zabraknie dobrego treningu, ale gwarantuje wam ze wychodząc z sali, na waszych twarzach będzie uśmiech.”

Ważniejsze szkolenia:
• Instruktor GT - Group Training Akademy

GT CORE
85% Complete
GT STRENGHT
85% Complete
GT POWER
85% Complete
GT COMPACT
85% Complete
GT WOD
85% Complete