Profil trenera

Paweł Mazurczyk

Instruktor

“Treningi są jak mycie zębów - nie myślę o nich. Po prostu to robię. Decyzja została podjęta.”

Mam na imię Paweł. Jestem uczniem Sądeckiego Elektryka i od niedawna walczę o licencję trenerską GT. 

Sport uprawiałem od najmłodszych lat: taekwondo, pływanie oraz rekreacyjnie: piłka nożna i jazda konna. W pewnym momencie swojego życia, jako że byłem maniakiem komputerowym trzeba było pozbyć się zbędnych kilogramów. Przez 9 miesięcy szukałem i próbowałem różnych form treningu, zmagając się z potwornymi bólami kolan i pewnego dnia musiałem przerwać treningi na 2 miesiące. Tydzień po powrocie zaciekawiły mnie nowe zajęcia, które miały być dopiero wprowadzane, był to system GT. Poszedłem na dzień otwarty, spróbowałem i od razu wiedziałem, że to jest to czego szukałem od bardzo dawna. Połączenie elementów siłowych, koordynacji, rozciągania, stabilizacji i spalania. Już po 2 miesiącach treningu widziałem ogromne efekty wizualne jak i czułem się o wiele lepiej we własnym ciele , wtedy zrozumiałem, że to jest kierunek w którym będę dążył . Wraz z zbędnymi kilogramami zniknął ból kolan. 

Jestem jedną z osób, które lubią dążyć do perfekcji a poprzez treningi pod okiem najlepszych trenerów GT jestem w stanie rozwijać siebie i co najważniejsze z pasją przekazywać swoją wiedzę i umiejętności innym. Postaram się abyś to Ty na treningach pokonywał bariery. Razem osiągniemy efekty. 

Zapraszam do siebie na zajęcia wszystkich, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu. Otrzymacie pełne wsparcie ode mnie i wiedzę jaką posiadam. Zajęcia GT to pasja, tak jak praca z ludźmi.

Ważniejsze szkolenia:
• Instruktor GT - Group Training Akademy

GT CORE
85% Complete
GT STRENGHT
85% Complete
GT POWER
85% Complete
GT COMPACT
85% Complete
GT WOD
85% Complete