Polecamy

FitNation STUDIO TRENINGU POLECA

PAMAR STUDIO

Wideofilmowanie i fotografia ślubów, wesel, komunii, studniówek, imprez okolicznościowych. Działamy na terenie małopolski. Miasta gdzie najczęściej pracujemy to Nowy Sącz, Grybów, Gorlice, Limanowa, Krynica, Szczawnica.

VIVA SALSA Nowy Sącz

Viva-salsa to niezwykła szkoła tańca z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Kochanowskiego 30

Szkoła, w której Ania i Marcin starają się przede wszystkim budować atmosferę przyjaźni, integrować i otwierać ludzi na siebie.

Salsa jest dla nich narzędziem wydobywania pewności siebie, budowania świadomości ciała, tworzenia relacji. Do salsowej ekipy co roku dołączają pozytywni, inspirujący ludzie, a Nowy Sącz stał się kolejnym ambasadorem kultury kubańskiej w Polsce. Kubańskie rytmy można usłyszeć już nie tylko na naszej sali treningowej, ale także podczas regularnych salsotek w jednym z sądeckich klubów.

WINUS

WINUS Sklep

W sklepie WINUS znajdziecie: Wina z różnych stron świata. Ciekawy wybór alkoholi Twardych. Najlepszy Wybór Polskich Piw Rzemieślniczych. Czekolady 'Manufaktura Czekolady' Kawy Smakowe i tradycyjne 100% Arabika.

WINUS Club

Pierwszy prawdziwy Pub w mieście :)

Jeśli szukasz miejsca w którym chcesz miło spędzić czas ze znajomymi przy dobrym alkoholu to właśnie je znalazłeś.

Jednym słowem znajdziesz tu najlepsze Niszowe "produkty" w uczciwych cenach :)

BIKERSHOP

BIKERSHOP to obsługa klientów na najwyższym poziomie, w tym przede wszystkim doradztwo w doborze zarówno markowego sprzętu sportowego jak i imprez turystycznych.

Poza sprzedażą detaliczną „door-to-door” prowadzimy sprzedaż na skalę hurtową, również za pomocą nowoczesnej platformy B2B

A wiedząc, że nawet najlepszy sprzęt czasem szwankuje lub zwyczajnie wymaga konserwacji, przy każdym naszym sklepie działa wykwalifikowany serwis rowerowy i narciarski.

Klubowiczom FitNation przysługuje stała zniżka 10 % na wszystkie produkty znajdujące się w sklepie BIKERSHOP oddział Nowy Sącz przy ul. Paderewskiego 77!